محصولات ثمین اکسیری برای سلامتی پوست

محصولات ثمین اکسیری برای سلامتی پوست

محصولات ثمین

پوست ما در فصل های مختلف تحت تاثیر آب و هوا، دچار خشکی و کاهش رطوبت و کدری می شود و نیاز به یک عامل احیا کننده و کمکی داریم تا این آسیب ها پوستی را جبران کرده و پوستی سالم و شفاف داشته باشیم. محصولات ثمین با طیف گسترده ای از کرم های مرطوب کننده به شما در برگرداندن سلامت پوست کمک می کنند.

 

محصولات ثمین

 

 

محصولات ثمین سالیان سال است که با به کارگیری متخصصان و کارشناسان حرفه ای با هدف رفع نیازهای مواد آرایشی بهداشتی برای مراقبت از پوست و رفع بیماری ها و عوارض پوستی تولید می شود. بیش از دو دهه است که محصولات ثمین کرم های تخصصی با کاربردهای متفاوت برای بازگرداندن طراوت و سلامت پوست و به خصوص از بین بردن اگزما و خشکی که شایع ترین مشکلات پوستی هستند ،فرآوری و تولید می شود. در ترکیب این کرم های نرم کننده از دو ماده موثر اوسرین و اوره بر اساس فرمولاسیون پیشرفته و اختصاصی با درصدهای مشخصی برای بزرگسالان و کودکان به کار گرفته می شود.

کرم های نرم کننده باید مطابق نوع پوست انتخاب شوند پوست های حساس نیاز به رطوبت و چربی بیشتری دارند در حالی که پوست چرب به دلیل فعالیت بیشتر غدد چربی به نرم کننده ای با فرمولاسیون کم چربی نیاز دارد و این ویژگی ها در محصولات ثمین به خوبی در نظر گرفته شده است.

با سرد شدن هوا و رسیدن فصل سرما لزوم مراقبت از پوست بیشتر می شود در این شرایط باید از مرطوب کننده های مناسبی استفاده کنید که علاوه بر ترمیم کنندگی و احیای پوست PH پوست را به نزند و از بروز آسیب های پوستی در هوای سرد و خشک پیشگیری کند. کرم های نرم کننده حاوی اوسرین در سری محصولات ثمین به دلیل ترکیبات مغذی که دارند می توانند برای رفع التهابات نوزادان و کودکان با پوست های حساس استفاده شوند.

اوسرین در محصولات ثمین چه می کند؟

جالب است بدانید که اوسرین ترکیبی از چربی طبیعی حیوانی است که نزدیکترین چربی به پوست انسان را دارد و نرمی و لطافت دلپذیری در پوست به وجود می آورد. این ترکیبات اوسرین با ایجاد لایه ای از چربی طبیعی روی پوست و نفوذ در لایه های عمیقتر پوست، رطوبت را به عمق پوست می رسانند و به دلیل وجود اوره مقادیر زیادی آب را جذب کرده و تا مدت طولانی رطوبت پوست را نگهداری می کنند.

کاربرد کرم های نرم کننده برای هر فرد با هر نوع پوست و در هر شرایط زندگی و کاری که قرار دارد یک امر ضروری و حیاتی است. همانطور که اشاره کردیم پوست ما در برابر آلودگی های محیطی، آب و هوا و سرما و گرما دچار آسیب می شود و برای احیای مجدد پوست و حفظ رطوبت همیشگی آن نیاز به محصولات مراقبتی متناسب با نوع پوست مان داریم.

یکی از انواع محصولات ثمین کرم نرم کننده حاوی اوسرین است که برای پوست های خشک و حساس و آسیب دیده طراحی و فرآوری شده است. این محصول حاوی اوسرین، لایه ای از چربی طبیعی روی سطح پوست ایجاد کرده و با نفوذ عمیق در لایه های شاخی پوست از تبخیر رطوبت پوست پیشگیری می کند.

اوسرین در واقع نام تغییر یافته ای از ترکیبی آلمانی به نام اوسریت در شرکت بایزردورف آلمان است. این ترکیب فرآورده ای متشکل از لانولین( پشم گوسفند)، لانولین الکل و وازلین است که به فرم جامد مومی شکلی تولید می شود. اوسرین در واقع امولسیون آب در روغن پایدار است که باعث می شود روغن و آب به راحتی از هم جدا نشود. در این فرآیند با هیدرولیز قلیایی لانولین، ترکیب جدیدی به نام لانولین الکل تولید می شود که پس از آن از مراحل تصفیه عبور می کند.

این ماده موثره نقش بسیار مهمی در ایجاد یک لایه طبیعی چربی روی پوست دارد. در واقع اوسرین ماده کلیدی در محصولات ثمین نرم کننده می باشد. با استفاده مداوم از کرم نرم کننده حاوی اوسرین ثمین می توانید از خشکی پوست در مقابل عوامل متعدد محیطی پیشگیری کنید. برای رفع التهابات مختلف در کودکان و نوزادان و حفظ نرمی و رطوبت پوست برای مدت طولانی می توان از محصولات ثمین بهره برد.

 

 

 

این فرآورده از این لحاظ، برای درمان هر گونه خشکی و آسیب پوستی از متوسط تا شدید به کار می آید و طراوت طبیعی پوست را باز می گرداند. کرم نرم کننده حاوی اوسرین از جمله محصولات ثمین است که با دارا بودن اوسرین در درمان بیماری های خاص مانند اگزمای سرشتی، پسوریازیس و ایکتیوز بسیار موثر عمل می کند.

این کرم بدون مواد عطری و رنگ است و هیچ گونه حساسیت پوستی ایجاد نمی کند و برای پوست های حساس بسیار مناسب است. در محصولات ثمین کرم های نرم کننده حاوی اوسرین با درصد های اوره متفاوت برای خشکی های متوسط تا شدید به کار می رود. نوع اوره ۳ درصد مناسب کودکان تولید شده است که از پوست حساس کودکان محافظت کرده و از ایجاد اگزما و درماتیت در نواحی پوشک جلوگیری می کند.

 

 

 

مزایای کرم های نرم کننده اوسرین

  • هر گونه خشکی پوست از متوسط تا شدید را درمان می کند
  • فاقد عطر و رنگ و مناسب برای پوست های حساس است
  •  نرمی و رطوبت پوست را برای مدت طولانی حفظ می کند

تفاوتی ندارد که پوست شما خشک چرب یا حساس و یا ترکیبی از دو نوع باشد به هر حال شما به نرم کننده و مرطوب کننده ای نیاز دارید تا روند فرسایش پوست را به تعویق بیاندازد. این سبک کرم ها از پوست در برابر تغییرات ناگهانی آب و هوا مراقبت می کند. مرطوب کننده های پوست بخصوص در رده محصولات ثمین به اشکال متفاوتی مانند پماد، لوسیون و کرم و با غلظت های متفاوت تولید می شود که در هر نوع از آنها میزان آب و چربی متفاوت است.

نکته قابل توجه در انتخاب مرطوب کننده در محصولات ثمین مناسب این است که نوع پوست شما چرب، خشک یا مختلط است؟

برای اینکه نوع پوست خود را تشخیص بدهید کافی است بعد از حمام با دست روی پوست بکشید تا متوجه میزان چربی آن شوید. افرادی که پوست خشکی دارند باید از مرطوب کننده های حاوی چربی در محصولات ثمین استفاده کنند. مصرف مرطوب کننده در پوست های چرب ضرورت کمتری دارد مگر در مواقعی که در معرض هوای گرم یا سرد قرار می گیرند.

پوست های نرمال هم طبیعتا باید از نرم کننده هایی استفاده کنند که میزان رطوبت رسان و چربی متعادلی داشته باشند. پزشکان عقیده دارند بهترین زمان برای استفاده از کرم های مرطوب کننده چند دقیق بعد از حمام کردن است.

برای اینکه بهترین تاثیر را از کرم های مرطوب کننده دریافت کنید بهتر است پس از شستشوی دست و صورت از میزان کافی کرم روی سطح پوست قرار داده و به آرامی ماساژ دهید. با استفاده مداوم از این نوع کرم ها بعد از مدتی شاهد نرمی و لطافت و درخشندگی پوست خواهید بود و از عوارض پوستی در امان هستید.

کاربردهای جانبی کرم های نرم کننده

همانطور که می دانید کودکان و نوزادان در مقایسه با افراد بزرگسال پوست لطیف و حساس تری دارند بنابراین باید در مواد بهداشتی و آرایشی آنها ترکیبات خاصی استفاده شود تا دچار حساسیت های پوستی نشوند. کمپانی محصولات ثمین نوع خاصی از کرم های مرطوب کننده مناسب پوست حساس اطفال را تولید کرده است که بخصوص در نوزادان برای رفع التهاب های ناحیه پوشک بسیار کمک کننده است.

کرم های مرطوب کننده علاوه بر اینکه به تنهایی برای حفظ نرمی و رطوبت پوست استفاده می شوند به عنوان درمانهای مکمل در کنار مراقبت های درمانی پوست کاربرد گسترده ای دارند. امروزه با کابرد وسیع لیزر برای درمان مشکلات پوستی مراقبت های پس از آن هم اهمیت پیدا کرده است. بعضی مواقع پزشکان متخصص پوست و مو توصیه می کنند تا بیماران برای حفاظت بیشتر از پوست برای احیای مجدد از کرم های نرم کننده محصولات ثمین بهره ببرند.

استفاده مداوم از انواع کرم های لایه بردار و درمانی موجب خشک و حساس و پوسته پوسته شدن سطحی پوست می شود که نیاز به رسیدگی فوری دارد. در چنین مواقعی پزشکان توصیه می کنند که همراه با کرم های لایه بردار یا پس از مصرف آن از کرم های نرم کننده و رطوبت رسان مناسب استفاده شود.  مرغوبیت محصولات آرایشی بهداشتی یکی از مهم ترین دغدغه های افراد به خصوص خانم هاست به همین خاطر پیوسته در جستجوی بهترین برندهای این گونه محصولات هستند تا بهترین کیفیت را به کار ببرند و مثبت ترین نتیجه را دریافت کنند.

محصولات ثمین با بکارگیری بهترین و طبیعی ترین مواد در ترکیبات کرم های نرم کننده توانسته اند اعتماد مشتریان را پس از گذشت سال ها به دست آورد.  این روزها برندهای متفاوت آرایشی در فروشگاهها به چشم می خورد اما همه آنها قابل اعتماد نیست و برای خرید محصولاتی که نتیجه مطلوب شما را ایجاد کند باید پیش از خرید بررسی هایی انجام دهید. مصرف کرم های نرم کننده در هوای خیلی سرد بیشترین اهمیت را دارد این کار باعث می شود یک لایه طبیعی چربی از تبخیر رطوبت پوست حفاظت کند و لطافت و نرمی آن در تمام فصول ماندگار شود.

این کرم ها برای مواقعی که در بخش های کف پا، قوزک پا و آرنج درگیر خشکی های شدید می شوید بسیار کمک کننده است و با استفاده مداوم، خشکی شدید پوست را رفع می کند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در facebook
Share on Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Share on Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Share on Linkdin
اشتراک گذاری در pinterest
Share on Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر

به اطلاع میرساند پرداخت و خرید نهایی سفارشات از سایت گل افشان انجام میپذیرد. بنابراین برای خرید محصول به سایت مرجع ارجاع داده میشوید.